RQ73C1E32K4BTD
MFR.Part #
RQ73C1E32K4BTD
JLCPCB Part #
C2095499
Description
-55℃~+155℃ 32.4kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS