CPF0805B11RE
MFR.Part #
CPF0805B11RE
JLCPCB Part #
C4170069
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS