RQ73C1E2K43BTD
MFR.Part #
RQ73C1E2K43BTD
JLCPCB Part #
C2096980
Description
-55℃~+155℃ 2.43kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS