RQ73C1E28KBTD
MFR.Part #
RQ73C1E28KBTD
JLCPCB Part #
C4121552
Description
-55℃~+155℃ 28kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS