RQ73C1E1K5BTDF
MFR.Part #
RQ73C1E1K5BTDF
JLCPCB Part #
C4268869
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS