3430A3F6R2TE
MFR.Part #
3430A3F6R2TE
JLCPCB Part #
C5892343
Description
-55℃~+155℃ 3W 6.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS