H82K61DZA
MFR.Part #
H82K61DZA
JLCPCB Part #
C1406360
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 250mW Metal Film Resistors ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS