RQ73C1E17K4BTD
MFR.Part #
RQ73C1E17K4BTD
JLCPCB Part #
C4263601
Description
-55℃~+155℃ 17.4kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS