RQ73C1E15KBTD
MFR.Part #
RQ73C1E15KBTD
JLCPCB Part #
C2095265
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS