RN73C1E15KBTD
MFR.Part #
RN73C1E15KBTD
JLCPCB Part #
C4177540
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS