RQ73C1E11K8BTD
MFR.Part #
RQ73C1E11K8BTD
JLCPCB Part #
C4305183
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS