RP73PF1E8K06BTD
MFR.Part #
RP73PF1E8K06BTD
JLCPCB Part #
C3933873
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.06kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS