RP73PF1E8K66BTD
MFR.Part #
RP73PF1E8K66BTD
JLCPCB Part #
C2082650
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 8.66kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS