RP73PF1E30R1BTD
MFR.Part #
RP73PF1E30R1BTD
JLCPCB Part #
C2084320
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30.1Ω 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS