RP73D2B30R1BTG
MFR.Part #
RP73D2B30R1BTG
JLCPCB Part #
C4127777
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30.1Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS