RP73PF1E21KBTD
MFR.Part #
RP73PF1E21KBTD
JLCPCB Part #
C4249884
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 21kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS