RP73PF1E1K13BTDF
MFR.Part #
RP73PF1E1K13BTDF
JLCPCB Part #
C2145771
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS