RN731ETTP1890F25
MFR.Part #
RN731ETTP1890F25
JLCPCB Part #
C3944153
Description
-55℃~+155℃ 189Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS