RP73PF1E1K02BTDF
MFR.Part #
RP73PF1E1K02BTDF
JLCPCB Part #
C2145812
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS