RP73PF1E1K62BTDF
MFR.Part #
RP73PF1E1K62BTDF
JLCPCB Part #
C2145722
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS