RP73PF1E1K02BTD
MFR.Part #
RP73PF1E1K02BTD
JLCPCB Part #
C2082791
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 100mW 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS