SG73S2BRTTD4532F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD4532F
JLCPCB Part #
C5895202
Description
-55℃~+155℃ 333mW 45.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS