RP73D2B6K49BTG
MFR.Part #
RP73D2B6K49BTG
JLCPCB Part #
C4259946
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.49kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS