HRG3216P-9761-B-T1
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
HRG3216P-9761-B-T1
JLCPCB Part #
C4174429
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.76kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS