RP73D2B5R90BTG
MFR.Part #
RP73D2B5R90BTG
JLCPCB Part #
C3962779
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS