SR732BTTD2R7J
MFR.Part #
SR732BTTD2R7J
JLCPCB Part #
C2599630
Description
-55℃~+150℃ 2.7Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS