RP73D2B4K87BTG
MFR.Part #
RP73D2B4K87BTG
JLCPCB Part #
C4106522
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS