RP73D2B1K87BTG
MFR.Part #
RP73D2B1K87BTG
JLCPCB Part #
C4178889
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS