RP73D2B442RBTG
MFR.Part #
RP73D2B442RBTG
JLCPCB Part #
C4073927
Description
-55℃~+155℃ 250mW 442Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS