CRGH2512F255K
MFR.Part #
CRGH2512F255K
JLCPCB Part #
C1705917
Description
-55℃~+155℃ 250V 255kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS