RP73D2B3K32BTDF
MFR.Part #
RP73D2B3K32BTDF
JLCPCB Part #
C1727668
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.32kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS