3430H2F47KTE
MFR.Part #
3430H2F47KTE
JLCPCB Part #
C6084154
Description
-55℃~+155℃ 2W 47kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS