RP73D2B392RBTDF
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RP73D2B392RBTDF
JLCPCB Part #
C1727951
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 392Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS