RP73D2B34KBTDF
MFR.Part #
RP73D2B34KBTDF
JLCPCB Part #
C1727342
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 34kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS