H810R7BYA
MFR.Part #
H810R7BYA
JLCPCB Part #
C1408301
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS