RP73D2A30R1BTG
MFR.Part #
RP73D2A30R1BTG
JLCPCB Part #
C4311854
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30.1Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS