RP73D2B28KBTG
MFR.Part #
RP73D2B28KBTG
JLCPCB Part #
C3969915
Description
-55℃~+155℃ 250mW 28kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS