RP73D2B237KBTG
MFR.Part #
RP73D2B237KBTG
JLCPCB Part #
C4067445
Description
-55℃~+155℃ 237kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS