RP73D2B137KBTG
MFR.Part #
RP73D2B137KBTG
JLCPCB Part #
C3945653
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 137kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS