RP73D2A237KBTG
MFR.Part #
RP73D2A237KBTG
JLCPCB Part #
C4089516
Description
-55℃~+155℃ 125mW 237kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS