RN73H2BTTD7231F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD7231F25
JLCPCB Part #
C2545408
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.23kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS