RP73D2A95K3BTG
MFR.Part #
RP73D2A95K3BTG
JLCPCB Part #
C4241227
Description
-55℃~+155℃ 125mW 95.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS