CRGV0805F124K
MFR.Part #
CRGV0805F124K
JLCPCB Part #
C4093217
Description
-55℃~+125℃ 124kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS