RP73D2A7K5BTG
MFR.Part #
RP73D2A7K5BTG
JLCPCB Part #
C4258211
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS