CRGH0805F698K
MFR.Part #
CRGH0805F698K
JLCPCB Part #
C4250933
Description
-55℃~+155℃ 333mW 698kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS