RP73D2A7K32BTDF
MFR.Part #
RP73D2A7K32BTDF
JLCPCB Part #
C1718955
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 7.32kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS