RN73C1J9K09BTG
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RN73C1J9K09BTG
JLCPCB Part #
C4234179
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 9.09kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS