RP73D2A768RBTG
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RP73D2A768RBTG
JLCPCB Part #
C4025736
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 768Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS