RP73D2A63R4BTG
MFR.Part #
RP73D2A63R4BTG
JLCPCB Part #
C4141742
Description
-55℃~+155℃ 125mW 63.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS