RP73D2B63R4BTG
MFR.Part #
RP73D2B63R4BTG
JLCPCB Part #
C4101154
Description
-55℃~+155℃ 250mW 63.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS